• ../


4.EKSPOSHOES İSTANBUL
Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı, 
07-10 Kasım 2017 tarihlerinde,
İstanbul – Pullman Kongre Merkezi'nde, 
EKS Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek.

 

 

4. kez düzenlenecek olan EKSPOSHOES iSTANBUL Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı’ ı
AYAKKABI  (bay, bayan, çocuk ayakkabısı, spor ayakkabısı, terlik, bot, çizme, iş emniyet ayakkabısı) ve SARACİYE ürünlerini (çanta, valiz , kemer, cüzdan) içermektedir.

 

Kosgeb desteğiyle, 16.000 m2 alanda  düzenlenecek Eksposhoes’da;  Türk Ayakkabı -  Saraciye sektörünün İhracat kapasitesi olan, 100 seçkin - köklü firması 2017 – 2018  yılı trend ve kreasyonlarını sergileyecektir.

 

Eksposhoes Türkiye ekonomi ve Ayakkabı sektörünün merkezi olan İstanbul’da, Basın Ekspres Yolu üzerinde, Atatürk Havalimanına 3 km mesafede, şehir merkezi,  ayakkabı ticareti ve ayakkabı merkezlerinin yakınında bulunan, yeni ve modern Pulman Kongre Merkezi’ nde düzenlenecektir.  

 

Yabancı Alıcıların ( Ayakkabı – Saraciye Toptancı ve Mağaza zincirleri)  Hotel konaklama masrafları EKS Fuarcılık tarafından karşılanarak, Modern Pullman - Mercure İstanbul Airport otelinde konaklatılacaktır.

 

*****************************************************************

Başarıyla gerçekleşen 3.EKSPOSHOES iSTANBUL Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı’ ında

Eksposhoes’ u Başta Rusya – Ukrayna olmak üzere Rusya Federasyonu, Balkanlar, Türki cumhuriyetler, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Avrupa ve Afrika’dan toplam 46 ülkeden 985 i yabancı olmak üzere toplam 7.622 kişi ziyaret etti.  

 

Yeni iş bağlantıları yaratan Eksposhoes,  özellikle yurt dışından profesyonelleri ağırlayarak İhracat odaklı bir fuar olduğunu bir kez daha vurguladı.  Bununla beraber yurtiçinden seçkin ayakkabı zincirleri, vitrinlerinde  ayakkabı ve saraciye ürünlerine yer veren büyük Avm ler, ayakkabı toptancıları ve mağazaları, sektörel kurum ve sektörel basın- yayın kuruluşları ile birlikte sektörü oluşturan tüm bileşenleri bir araya getirdi.

 

Katılımcılar stand dahil sistemde katıldıkları fuarda, maliyetlerini düşürürken, zahmetsiz bir fuar geçirdiler.  Butik Fuar konseptinde firma başına düşen ziyaretçi sayısı artarken, Hem katılımcı hem ziyaretçi için kaliteli görüşmeler yaşandı. Özellikle yurt dışından gelen ziyaretçi alıcılar Hotel masraflarının Eks Fuarcılık tarafından karşılanmasından, yeni modern bir Hotelde konaklamaktan, asansörle fuar salonlarına zahmetsizce ulaşmalarından  ve Havalimanı – Fuar alanı ulaşımlarının kısa sürede gerçekleşmesinden memnun kaldılar.

 

Fuarın 2. Günü akşamı EKS tarafından düzenlenen  İstanbul Boğazı Tekne gezisi, Tüm ziyaretçi ve katılımcılarının beğenisini kazandı. 

 

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ ve İstanbul Valisi Sayın Vasip ŞAHİN ziyaretleriyle fuarımızı onurlandırdılar.

 

 

 

 

 

 

 

Eksposhoes Alan satışı rezervasyonu için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.